Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

LALIZAS – OCEAN – MAX POWER Zawsze zobowiązani do doskonałości

LALIZAS – OCEAN – MAX POWER Zawsze zobowiązani do doskonałości

1 Cze, 2017

LALIZAS to wiodąca, wielonarodowa firma produkująca osprzęt ratunkowy, działa na rynku morskim od ponad 35 lat, produkująca i dystrybuująca akcesoria morskie, sprzęt ratowniczy i różne przedmioty związane ze sportami wodnymi.

S tały nacisk na innowacje, najnowocześniejszą technologię i wysoką jakość linii produkcyjnych stwarzaja podstawę do rewolucyjnych praktyk biznesowych, które optymalizują relacje z klientami i korporacyjną lojalność wobec doskonałości.

Sukces firmy potwierdzają poniższe wyniki:

– 10,000 wyprodukowanego sprzętu morskiego

– 129 krajów obecnych w handlu

– 35 lat skutecznego działania

– 7 oddziałów (Stany Zjednoczone, Chorwacja, ZEA, Hiszpania, Włochy, Republika Południowej Afryki, Turcja)

– 7 LALIZAS Franchise (Indonezja,Tajlandia, Panama, Kolumbia, Bułgaria, Ukraina, Malediwy)

– 5 centrów logistycznych (Stany Zjednoczone, Włochy, Hiszpania, Grecja, Dubaj)

Firma podczas udanych lat eksploatacji, umocniła swoją pozycję strategiczną na rynku, poprzez nabywanie dwóch ultra wiodących przedsiębiorstw w branży morskiej – Ocean i Max Power.

OCEAN ODBIJACZE

Od 1985 roku firma Ocean jest pierwszą na świecie firmą projektującą i wytwarzającą unikalną gamę stałych odbijaczy, dziobowych i rufowych, które wykonywane były z całkowicie elastycznej pianki ze skóry PU. Po ponad 32 latach na rynku morskim, stale wprowadza nowe produkty zgodnie z potrzebami naszych partnerów, jesteśmy dumni, że jesteśmy wiodącym na świecie największym zakładem produkującym odbijacze do łodzi w Bułgarii. Na obszarze 13.000 metrów wszystkich działów produkcji są wykonywane, w celu kontynuacji i bardzo szczegółowego protokołu, badania jakości i wytwarzania. Jednym z najlepiej sprzedających się produktów odbijaczy Ocean jest “Seria U”- narzędzie do każdego zastosowania i dla wszystkich! “Seria U” wprowadzona przez Ocean działa, kiedy prostota I elegancja stają się jednym, wykończenie z wysokim połyskiem daje znakomity styl. Są one produkowane w jednej części, powodując źe ścianki mają tą samą grubośc w całym odbijaczu. Wszystkie odbijacze Ocean są wykonane z materiału Plastisol PVC, z tworzyw sztucznych, co czyni je odbijaczami o najwyższej jakości na rynku. Prosty zawór odbijaczy oferuje wygodną inflację i maksymalną ochronę w tym samym czasie. “ Innymi słowami, nowa “Seria U” firmy Ocean oferuje konkurencyjność bez utraty jakości!

MAX POWER

MAX POWER, wiodący na świecie producent sterów strumienowych od 30 lat, opracował szeroką gamę produktów przeznaczonych do łodzi różnych typów i rozmiarów. Od początku 2013 roku firma MAX POWER zainwestowała w modernizację procedur produkcyjnych, systemów jakości i struktury logistycznej. Inwestycje obejmują również dostosowanie do indywidualnych potrzeb rozwiązania WMS I SAP ERP. Firma oferuje pełen zakres możliwości manewrowości jachtu, począwszy od prostych sterów tunelowych, po stery wysuwane, zapewniając pełną swobodę wyboru. Znana z usług wysokiej jakości produktów firma MAX POWER projektuje i produkuje innowacyjne i unikalne rozwiązania, które dążą do osiągnięcia najlepszych wyników w świecie codziennego jachtingu. Wykonany dla łodzi o długości do 9 metrów, nowy CT25 to najmniejszy ster strumienowy serii MAX POWER, gotowy do uaktualnienia wydajności łodzi. Będziesz zaskoczony CT25, ponieważ nie ma potrzeby konserwacji i anod! To niedrogie, innowacyjne rozwiązanie dla tych, którzy szukają niezawodnej i najwyższej jakości produktu, śledzony przez wiedzę techniczną firmy MAX POWER Rynek morski w Polsce znany ze swojej tradycji w produkcji małych łodzi na całym świecie, uważa firmę MAX POWER za optymalnego dostawcę, ponieważ nowy ster strumienowy elektryczny CT25 z tunelem 110mm jest produktem, który powali konkurencję!

CT25 ogólna specyfika

Silnik: 1800W – 12V

Liczba śrub napędowych: pojedyncze

Nacisk (Kgf): 26-28

Waga (kg): 7,5

Średnica tunelu: Ø110mm

Zakres zastosowania (ft / meters): 20-30fts 6-9m

www.lalizas.com

www.oceanfenders.com

www.max-power.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin