Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Represser 30 BLACK

Represser 30 BLACK

1 Lut, 2017

Represser 30 BLACK wraca z sukcesami z największych targów sportów wodnych Boot w Duesseldorfie. Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy swój jacht na międzynarodowej wystawie. Nasze stoisko gościło przez 8 dni zwiedzających z całego świata. Dominowali klienci z Niemiec, Holandi i Belgii, którzy poszukiwali ekonomicznego jachtu do rodzinnego podróżowania po kanałach Europy. 

Represser 30 BLACK przykuwał uwagę swoją wielkością i rozkładem wnętrza, umożliwiającym jednocześnie transport drogowy bez spacjalistycznych zezwoleń. To, w połączeniu z obszernym wnętrzem, na które skłąda się m.in. duża łazienka z prysznicem, obszerna messa i kambuz wyniesiony na górny pokład, było najczęściej chwalonym elementem jachtu.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby usprawnić ergonomiczność jachtu. W kambuzie zostały dodane 4 szafki, w tym 3 z systemem cargo. Umieszczony został również ekspres do kawy wyjeżdzający z jedej z szafek. Dzięki temu powiększona część blatowa pozwala na lepszą organizację życia kambuzowego. Kolejnym sprawdzonym już w Represserze 30 rozwiązaniem jest zastosowanie płyty gazowej bez otwartego ognia. Rozwiązanie szczególnie bezpieczne przy pływaniu z dziećmi, jednocześnie nadające wyjątkowego uroku kambuzowi.

Powiększone zostały schowki w kabinie rufowej oraz nowy układ schowków w messie za oparciami. Rozwiązania te zostały docenione również przez niemieckie firmy czarterowe i już w tym sezonie zobaczymy nowe czarne Repressery 30 m.in. na Mazurach.

 Zapraszamy na marcowe testy jachtów we Wrocławiu.

Odbierz bezpłatne limitowane zaproszenie dla jednej osoby na testy jachtu podczas targów Bootex w Poznaniu.

www.represser.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin