Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Chemia sanitarna  i środki pielęgnacji BLUE DIAMOND

Chemia sanitarna  i środki pielęgnacji BLUE DIAMOND

1 Lut, 2017

Produkty Blue Diamond oferowane są w Wielkiej Brytanii od ponad 30 lat. Firma od niedawna debiutuje na naszym rynku, a jej propozycja zainteresuje nie tylko użytkowników końcowych.

 

Kto korzystając z dłuższej przerwy w rejsach czy po okresie zimowym  chce przywrócić fabryczny stan elementów łodzi lub zabezpieczyć instalacje sanitarne , tego z pewnością zainteresuje kilka produktów brytyjskiej firmy. 

Chemia sanitarna do toalet turystycznych to produkt o nazwie Toilet Fluid, który  dedykowany jest do dolnego zbiornika. Produkt ten doskonale zabezpiecza potrzeby sanitarne toalet turystycznych   podczas rejsów oraz postojów w marinie.

Kolejnym produktem sanitarnym jest  preparat o nazwie Bowl Cleaner, który doskonale zadba o higienę w spłuczce.

Do rewitalizacji oraz zabezpieczania powierzchni poliestrowych, akrylowych i nylonowych pokryć dachowych służy preparat Re-proofer. Z kolei Awning Cleaner przeznaczony jest do usuwania brudu, nieczystości powstałych po ptactwie czy też osadu z drzew z poliestrowych, akrylowych i nylonowych powierzchni pokryć dachowych. Acrylic Glass Cleaner, jak łatwo się domyślić, służy do czyszczenia szyb wykonanych  w łodziach. Usuwa zabrudzenia nie pozostawiając smug. Podręczny preparat do czyszczenia oraz odświeżania sanitariatów  łodzi nosi nazwę Bowl Cleaner. Pozostawia warstwę ochronną. Dezynfekuje oraz pozostawia przyjemny zapach.

Na marginesie dodajmy, że reprezentant marki Blue Diamond nadal szuka w Polsce partnerów zainteresowanych sprzedażą produktów BLUE DIAMOND prowadzących mariny, centra caravaningowe, sklepy żeglarskie, kempingi, firmy czarterujące łodzie, wypożyczalnie przyczep oraz samochodów kempingowych, sklepy turystyczne oraz hurtownie chemii. Więcej informacji na witrynie (http://www.sqap.pl)oraz/ pod adresem e-mail : marketing@sqap.pl

Krzysztof Wieczorkowski

www.sqap.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin