Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

NOWOŚCI SEA-LINE

NOWOŚCI SEA-LINE

1 Gru, 2016

Czas zimowy dla żeglarzy to dobry moment na drobne naprawy oraz zabezpieczenie i przygotowanie powierzchni przed kolejnym sezonem. Marka Sea-Line wprowadziła do swojej oferty dwa nowe produkty, które zostały stworzone z myślą o  przeprowadzeniu  szybkiego i łatwego odświeżenia oraz zabezpieczenia powierzchni.

 

Jak odświeżyć wypłowiały żelkot?

 

Powierzchnia żelkotu lub farb poliuretanowych jest stale narażona na działanie promieni UV, wody oraz różnych zanieczyszczeń. W wyniku działania tych czynników połysk i głęboki kolor ulegają degradacji oraz zmatowieniu, a na powierzchni farb pojawia się zjawisko kredowania. Zwłaszcza w przypadku ciemnych kolorów z każdym kolejnym sezonem uszkodzenia są coraz bardziej widoczne.

Proste rozwiązanie na przywrócenie głębi koloru to nowy preparat Sea-Line COLOR RENOVATION. Preparat COLOR RENOVATION to nie zawierający silikonu, głęboko penetrujący powierzchnię środek ponownie nasączający pigmenty zawarte w farbie lub żelkocie. Działając bezpośrednio na pigmenty, przywraca im oryginalny kolor, połysk i głębię oraz zabezpiecza powierzchnię przed działaniem warunków atmosferycznych

COLOR RENOVATION to proste rozwiązania na przywrócenie „świeżości” koloru zarówno w przypadku dużych powierzchni, ale także pasów ozdobnych znajdujących się na burtach jachtów. Preparat możemy stosować nie tylko na powierzchni wykończonej żelkotem lub farbami, COLOR RENOVATION idealnie sprawdzi się na elementach wykonanych z plastiku, metalu (chrom, mosiądz, stal, stal nierdzewna, aluminium, brąz) oraz powierzchni z  kamienia w tym marmuru i terakoty. Atutami COLOR RENOVATION jest duża wydajność ( 16~20m2/l), łatwa aplikacja, szybki efekt końcowy.

Preparat jest dostępny w opakowaniu 500 ml. Przewidywana cena detaliczna opakowania 500 ml to 57 zł.

 

Jak zabezpieczyć drewno egzotyczne?

 

O1 TEAK OIL to produkt marki Sea-Line®, który uzupełnia dotychczasową ofertę produktów przeznaczonych do zabezpieczenia i ochrony drewna. O1 TEAK OIL jest klasycznym olejem jednoskładnikowym, głęboko nasycającym drewno. Dzięki idealnie zbalansowanej konsystencji, O1 TEAK OIL doskonale przenika w powierzchnię drewna o zwartej strukturze jak teak, machoń, movingui, ipe itp., nie pozostając na powierzchni. Tworzy wewnątrz struktury drewna warstwę ochronną, zapobiegającą powstawaniu i rozwojowi pleśni. O1 TEAK OIL może być aplikowany na pionowe i poziome elementy kadłuba zarówno nad jak i pod linią wody, stanowiąc podkład pod klasyczną konserwację podwodną.

O1 TEAK OIL nie zmienia koloru oraz struktury powierzchni drewna. Dzięki takim właściwościom może być stosowany również do zabezpieczenia drewna nie wykorzystywanego w szkutnictwie. tj. meble ogrodowe, tarasy, parkiety, panele, okna, drzwi etc.  O1 TEAK OIL należy aplikować na powierzchnię drewna do pełnego nasączenia.

O1 TEAK OIL dostępny jest w opakowaniu o pojemnościach 2,5 l. oraz 250 ml. Mniejsze opakowanie zostało stworzone z myślą o żeglarzach posiadających na swoich jednostkach niewielkie elementy wykończeniowe wykonane z drewna.

Wydajność z 1 litra wynosi 11~12 m2 w zależności od chłonności drewna.

Cena detaliczna opakowania 250 ml wynosi 39 zł, a opakowania 2,5 l wynosi 225 zł

 

Żródło: www.sea-line.eu

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin