Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Spotkajmy się na targach BOATSHOW w Poznaniu!

Spotkajmy się na targach BOATSHOW w Poznaniu!

7 Paź, 2011

W listopadzie Poznań – stolica targów na kilka dni stanie się centrum żeglarstwa, sportów motorowodnych, windsurfingu i nurkowania. Wszystko za sprawą XIII Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW, które odbędą się w dniach 18 – 20 listopada 2011 roku.
Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w znakomitych warunkach spotkają się wszyscy, którzy kochają sporty wodne i chcą podsumować miniony sezon, a jednocześnie rozpocząć przygotowania do następnego.
Podczas targów swoją ofertę zaprezentują firmy z kraju i zagranicy. Wśród nich znajdą liczący się producenci i importerzy: jachtów żaglowych i motorowych oraz wyposażenia.
Pojawią się również firmy rozpoczynające swoją działalność prezentujące między innymi nowe marki jachtów. Będzie można zobaczyć między innymi jacht Shine 30 Exclusive, który zostanie po raz pierwszy zaprezentowany w Polsce na targach poznańskich. SHINE 30 to w pełni nowoczesny jacht nawiązujący stylistyką do jednostek śródziemnomorskich. Jest to pierwszy jacht zaprojektowany i wykonany przez firmę Fourth Yacht Sp. z o.o. Cechuje go niesamowite połączenie interesującej linii pokładu i nowoczesnego kształtu kadłuba.
W ostatnich latach zwiększyło się zainteresowanie wśród wodniaków turystyką motorowodną. Naprzeciw oczekiwaniom zwiedzających wyjdzie między innymi firma PHGT „Pod Omegą”, która zaprezentuje barkę Omega – Buster 800M. Barka będzie przeznaczona do żeglugi śródlądowej i przybrzeżnej dla 4 – 6 osób. Według zapewnień producenta jacht będzie już dostępny w ofercie czarterowej w roku 2012.
Odwiedzający BOATSHOW zobaczą światowej klasy osprzęt i dowiedzą się jak prawidłowo eksploatować i konserwować jacht. Na szczególną uwagę zasługuje oferta firmy MaxSea, która zaprezentuje polską wersję najlepszego oprogramowania do nawigacji morskiej MaxSea TimeZero 1.9.6 PL.

Ci, którzy wolą bliższy kontakt z wodą będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą firm związanych z windsurfingiem, nurkowaniem i kajakarstwem. Między innymi będzie można zobaczyć rower wodny z oferty firmy Gańcza Yacht lub 3 osobowy kajak firmy AG Agnieszka Mikołajczyk.
Organizator przewidział wiele atrakcji i nagród dla publiczności. Zwiedzający będą mogli kibicować uczestnikom regat jachtów sterowanych radiem, obejrzeć pokazy nurkowania oraz nurkowania z kamerą. Zostaną zorganizowane również konferencje i spotkania dotyczące najważniejszych tematów żeglarskich i morskich. Już dzisiaj zapraszamy na warsztaty nawigacyjne i meteorologiczne oraz na konferencję poświęconą medialności żeglarstwa w Polsce.
Nie zabraknie oczywiście również atrakcji dla najmłodszych. Będą oni mogli wziąć udział w konkursach i zabawach przygotowanych specjalnie dla nich.
Poznań w listopadzie będzie gorący. Do odwiedzenia targów zapraszają organizatorzy: Interservis oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie

Więcej informacji na
www.boatshow.pl oraz facebooku.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin