Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Polerskie nowinki

Polerskie nowinki

1 Wrz, 2016

W poprzednich artykułach opisaliśmy szczegółowo właściwości past polerskich oraz głowic używanych do polerowania. Przygotowując się do sezonu 2016/2017 marka Sea-Line wprowadziła dwie nowe pasty polerskie: S05 oraz S1 Premium. Nowe produkty uzupełniają dotychczasową ofertę i umożliwiają szybsze osiągnięcie oczekiwanych efektów.

S05 pasta polerska Sea-Line® jest jednoetapową gęstą pastą o wysokiej sile cięcia, gwarantująca szybkie usuwanie defektów i rys szlifierskich z powierzchni po obróbce papierami ściernymi o gradacji od P800. Z uwagi na bardzo silne właściwości tnące jest przeznaczona przede wszystkim dla firm produkujących wyroby, gdzie zewnętrzną warstwą jest żelkot, żelkot narzędziowy oraz przemysłowy lakier nawierzchniowy o wysokim stopniu twardości. Stosowanie pasty S05 pozwala na skrócenie czasu pracy, dzięki dużej sile cięcia pasty przy jednoczesnym uzyskaniu odpowiedniego połysku na powierzchni, bez konieczności stosowania kolejnych typów past polerskich.

Drugi produkt to pasta S1 PREMIUM. Podobnie jak S05 jest również produktem jednoetapowym i nie wymaga stosowania pasty wykończeniowej. S1 Premium ma konsystencje rzadkiego kremu (liquid). Przy zastosowaniu tego produktu osiągamy bardzo wysoki połysk. Pasta przeznaczona jest do trudnych w polerowaniu rodzajów powierzchni jak lakiery, pleksi, poliwęglany oraz oczywiście laminaty.

 

Równocześnie z wdrożeniem nowych produktów dokonano korekt w sposobie prezentowania informacji na etykietach oraz na stronie internetowej. Wprowadzone zmiany mają na celu ułatwienie klientowi wyboru odpowiedniej pasty.

 

Najważniejsza zmianą w jest skatalogowanie właściwości past polerskich Sea-Line według 10 stopniowej skali.

 

  • CUT LEVEL określa siłę cięcia i jest podstawowym parametrem technicznym pasty polerskiej.
  • GLOSS LEVEL to poziom połysku który otrzymamy po prawidłowo przeprowadzonym procesie polerowania

 

Pasty polerskie Sea-Line możemy scharakteryzować następująco

 

S0 – siła cięcia 8, połysk 6

S05 – siła cięcia 9, połysk 8

S1 – siła cięcia  6, połysk 8

S1 Premium – siła cięcia 8, połysk 9

S2 mleczko – siła cięcia 0, połysk 10

 

Wybór odpowiedniej pasty polerskiej oraz prawidłowej głowicy do polerowania to najważniejsze czynniki pozwalające w pełni wykorzystać możliwości jakie dają nam pasty polerskiej. Mamy nadzieję, że nowe produkty pozwolą Państwu jeszcze szybciej i skuteczniej usunąć defekty i przywrócić połysk powierzchni.

www.sea-line.eu

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin