Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Represser Yachts

Represser Yachts

5 Sie, 2016

Stale dążymy do rozwoju technologii zwiększających wytrzymałość
naszych jachtów,  rozwijamy techniki produkcji i zwiększamy funkcjonalność,  a przy tym ciągle doskonalimy nasze koncepcje.

Prezentujemy NOWOŚĆ na sezon 2017 Represser 30  GreeN  wersja elektryczna pozwalająca na 8 godzinne pływanie z prędkością do 6 w. Duży przestronny jacht z możliwością pływania i czarterowania na jeziorach objętych całkowitą strefą ciszy. Jedyny taki jacht na rynku. Represser 30 to wyjątkowy i indywidualny produkt.To jacht dla ludzi pragnących i osiągających więcej niż inni, dlatego podążamy za koncepcją, w której nie zabraknie miejsca na hobby, relaks i komfort. Represser 30  to unikalny, niepowtarzalny  jacht na europejskim rynku.

W naszych produktach nic nie pozostaje niewypróbowane. Modyfikujemy tak długo i intensywnie, aż osiągniemy swój ambitny cel.

Perfekcja w każdym metrze. Represser Yachts to produkt dla ludzi wyjątkowych, żyjących intensywnie, oczekujących najwyższej jakości i ciągle głodnych nowych wrażeń. To jachty dla tych, którzy chcą być autentyczni i wyjątkowi, jak ludzie i rzeczy, którymi się otaczają. Wyjątkowość. Indywidualność. Kunszt. To co zawsze kojarzymy z Represser Yachts. Koncepcja Represser 30 oparta jest na połączeniu klasycznej linii kadłuba z nowoczesnym designem wnętrza jak i praktycznymi rozwiązaniami wpływającymi na komfort użytkowania.

Przyjęte założenia konstrukcyjne:

– możliwość transportu drogowego bez

  dodatkowych zezwoleń

– wysokość stania w kokpicie oraz salonie

– duża funkcjonalna łazienka z elektryczną

– toaletą oraz wydzielona częscią prysznicową

– panoramiczne okna burtowe w standardzie

– małe zanurzenie

– duży salon typu Open Space

– opcja otwieranego dachu

– kambuz w sterówce Atrakcyjna

–  forma finansowania budowanego jachtu

– rata leasingowa już od 4890 pln brutto.

Dla firm czarterowych zamawiających Repressera 30 GreeN w sierpniu specjalna oferta rozszerzenia wsparcia serwisowego i promocji podczas targów jesienno/zimowych w Polsce
i Niemczech.

Przy zamówieniu w miesiącu lipcu i sierpniu dostawa jachtu na terenie Polski w cenie.

www.REPRESSER.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin