Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

NOWY MAXUS EVO 24 PRZEBOJEM TARGÓW

NOWY MAXUS EVO 24 PRZEBOJEM TARGÓW

2 Gru, 2015

Na początku listopada, po czteromiesięcznym etapie wdrożenia, zakończyła się budowa nowego jachtu stoczni Northman- Maxusa evo 24. Kilka dni później, w porcie Ahoj Czarter, odbył się uroczysty chrzest i pierwsze testy. Potwierdziły one, że nowa jednostka, zgodnie z założeniami projektowymi,  wykazuje się bardzo dobrymi walorami nautycznymi, a sprawdzone w Maxusie 26 linie kadłuba zapewniają jej wysoką stateczność. To wszystko przy funkcjonalnym wnętrzu i zachowaniu wygody transportowej sprawiło, że nowy maxus zdobył wiele pozytywnych opinii uczestników testów jeszcze przed swoją pierwszą prezentacją.

Światowa premiera Maxusa evo 24 odbyła się 20.11.2015 r. Już w czasie swojej pierwszej prezentacji na XVII Targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow zdobył Złoty Medal Targów oraz Tytuł Championa Jachtingu 2016.

Jacht Maxus evo 24 sprzedano w kilkunastu egzemplarzach już na etapie projektowania, co świadczy o jakości nowego jachtu oraz o wielkim zaufaniu do stoczni Northman i projektanta Jacka Daszkiewicza.  Kolejne zamówienia przyjęto na targach, w związku z czym możemy spodziewać się, że w nadchodzącym sezonie jachty z nowej linii spotkać będzie można na wielu akwenach w Polsce i za granicą.

Katarzyna Lawendowska

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin