Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Estetyka w parze z funkcjonalnością – Aquatic 25T

Estetyka w parze z funkcjonalnością – Aquatic 25T

1 Lis, 2015

Aquatic 25T, komfortowy jacht na miarę żeglarskich potrzeb.

Oto jacht idealny na weekendowe wypady nad wodę i kilkudniową żeglugę w gronie rodziny lub przyjaciół. Aquatic 25T to propozycja polskiej stoczni jachtowej Aquatic Yachts. Łączy ona doskonałe właściwości nautyczne, tak bardzo cenne dla osób szukających jednostek o sportowym charakterze oraz komfortowe wnętrze wartościowe dla osób wybierających żeglowanie rekreacyjne. W ofercie stoczni znajdziemy jachty o różnych standardach wykończenia. Najpopularniejsze z nich – wersje Standard oraz Premium zaspokoją potrzeby szerokiego grona odbiorców.

Co wyróżnia jacht Aquatic 25T spośród innych propozycji na rynku? Przestronne wnętrze z wysokością stania na poziomie 1.85 m pozwoliło na zastosowanie rozwiązań konstrukcyjnych gwarantujących bezpieczny i spokojny rejs. Wersja Aquatic 25T Standard została wyposażona w wiele udogodnień takich jak m.in.: wygodne materace pozwalające na relaks i wypoczynek wszystkich członków załogi, rozkładany stół zlokalizowany na skrzynce mieczowej z ochronnymi krawędziami zapewniającymi bezpieczeństwo oraz komfortową łazienkę z umywalką i toaletą chemiczną.

Ponadto, jacht wyposażono w pojemne półki i bakisty, które umieszczono w intuicyjnych obszarach jachtu tak, aby zmaksymalizować do nich dostęp i umożliwić bezpieczne przechowywanie niezbędnych przedmiotów.

Osoby, które lubią, gdy wiele udogodnień znanych „z lądu” jest przeniesionych na jednostkę pływającą, z pewnością odnajdą się w jachcie o podwyższonym standardzie – Aquatic 25T Premium.

Ta jednostka jest wyposażona w szereg dodatkowych udogodnień, które zaspokoją gust bardzo wymagającej załogi.  Rozbudowany kambuz z kuchenką, lodówką i umywalką pozwala na stworzenie domowych warunków w miejscach oddalonych od portów. Zamontowane ogrzewanie zapewnia optymalną temperaturę w kabinie w chłodniejsze dni a zaplecze multimedialne w postaci telewizora i radia z zewnętrznymi głośnikami pozwala na organizację czasu podczas postoju w porcie. Aquatic 25T Premium został wyposażony również w nowoczesny system nawigacji i lokalizacji głębinowej dający możliwość szybkiej orientacji przestrzennej. Utrzymanie porządku na pokładzie oraz w kabinie umożliwiają zamykane szafki pozwalające na sprawne zarządzanie rzeczami zabranymi przez członków załogi oraz zewnętrzny prysznic na rufie i dziobie umożliwiający zachowanie czystości jachtu.

Aquatic 25T łączy szereg udogodnień we wnętrzu jachtu z doskonałymi właściwościami nautycznymi, które gwarantują szybkość, zwrotność i sportowego ducha podczas żeglugi na słodkowodnych akwenach. Skrajne zanurzenie jachtu na poziomie 0,33 m pozwala na cumowanie przy nawet trudno dostępnym brzegu. Bezpieczeństwo jachtu zostało potwierdzone certyfikatem CE, wydanym przez Polski Rejestr Statków.

Aquatic 25T to idealny wybór dla świadomych pasjonatów żeglarstwa, kochających wiatr, wodę i wygodę.

Kontakt:

www.aquatic-yachts.pl

kontakt@aquatic-yachts.pl

tel: 604 279 626

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin