Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Węgorzewska stocznia Northman w listopadzie wprowadza na rynek nowego maxusa

Węgorzewska stocznia Northman w listopadzie wprowadza na rynek nowego maxusa

1 Lis, 2015

Maxus evo 24, o którym mowa, będzie miał swoją premierę na targach Boatshow w Łodzi (20-22.11.2015). Producent wraz z firmą Ahoj Czarter zaprezentuje na wystawie cztery jachty z czego dwa będą rynkową nowością.

Pierwszym jachtem z linii evo jest Maxus 26, który swoją premierę miał zupełnie niedawno, bo na zeszłorocznych targach Boatshow.  Już po pierwszej prezentacji zdobył Złoty Medal Targów, Tytuł Championa Jachtingu oraz Złotego Gwoździa.  Maxus 26 jako jedyny polski jacht w kategorii jacht rodzinny, po serii niezależnych testów, otrzymał również nominację do prestiżowej nagrody Europejski Jacht Roku 2016.  Model ten w bardzo krótkim czasie zdobył uznanie na rynku i obecnie sprzedaje się na całym świecie. Wyjątkowa stylistyka linii evo, niespotykane dotychczas rozwiązania i korzystny stosunek jakości do ceny sprawiły, że nowy Maxus evo 24 został sprzedany w kilkunastu egzemplarzach już na etapie projektowania. Pierwszymi właścicielami będą armatorzy z Francji, Niemiec i Polski, którzy zdecydowali się na zakup widząc jedynie wizualizacje opublikowane na stronie stoczni. Jak powiedział właściciel Stoczni Jachtowej Northman – Krzysztof Stępniak: „Jesteśmy bardzo dumni z tego, że Maxus  stał się cenioną na świecie marką, a klienci darzą nas tak dużym zaufaniem. Dlatego bardzo rzetelnie przygotowaliśmy się do produkcji nowego modelu linii „evo”. Wprowadziliśmy niestosowane dotychczas standardy projektowe, dzięki którym udało się osiągnąć parametry nautyczne i mieszkalne na najwyższym poziomie. Maxus evo 24 stał się połączeniem dobrej nautyki, komfortu wnętrza, wygody transportowej i oczywiście bezpieczeństwa.„

Nowy maxus z linii evo dostępny będzie w różnych wersjach. Prócz dużego przekroju zabudowy i wyposażenia, nabywca będzie miał do wyboru jednostkę z mieczem obrotowym, szybrowym, kilem lub twin keelem-popularną na wodach pływowych. Warto również zwrócić uwagę na niespotykaną na jachtach tej wielkości wysokość stania, która w rejonie zejściówki wynosi aż 189 cm.

Czy Maxus evo 24 stanie się rynkowym przebojem ? Przekonamy się już niebawem.

Katarzyna Lawendowska

Dane techniczne (nowy Maxus evo 24)

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin