Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

PEGAZUS 550 – świetny wybór

PEGAZUS 550 – świetny wybór

1 Paź, 2015

PEGAZUS 550 – świetny wybór dla osób ceniących sobie wysoką jakość wykonania, wygodę użytkowania i komfort pływania.

PEGAZUS 550 to nowoczesny kabinowy jacht motorowy. Jego szerokość (2,54m) dostarcza zaskakująco wysokiej stabilności, a wraz z wysoką burtą zapewniają bezpieczeństwo pływania. Łódź  z testowanym silnikiem Yamaha 115 kM osiągnęła 67 km/h, a dzięki odpowiedniej konstrukcji dna szybko wchodzi w ślizg. Nagłe załamanie pogody podczas pływania na Pegazusie 550 nie oznacza końca zabawy, gdyż w kilka minut można rozłożyć materiałowy dach, pod którym nawet wysoka osoba może wygodnie stać. Poprawnie zapięte, pozwala na pływanie z pełną prędkością, natomiast po odpięciu bocznych i tylnych okien zmienia się w przewiewne zadaszenie chroniące nas przed słońcem w wyjątkowo upalne dni.

Kabina łodzi PEGAZUS 550 jest zaskakująco wygodna i przestronna. Znajduje się w niej wiele schowków oraz miejsce na toaletę chemiczną i lodówkę. Po rozłożeniu łóżka w kabinie otrzymujemy wygodne miejsce do spania dla 2 dorosłych osób. Zamknięcie kabiny zostało rozwiązane poprzez eleganckie przesuwne drzwi z zamkiem.

Konsola sternika posiada bardzo dużo miejsca na wyposażenie nawigacyjne i wskaźniki silnika. Obracane fotele sternika i pasażera posiadają funkcję podnoszenia przedniej ich części umożliwiając wygodne podparcie przy manewrach w pozycji stojącej.

W kokpicie jest wystarczająca ilość miejsca dla 6 osób. Pod tylną kanapą znajduje się bardzo duży schowek, w którym rozkładany stolik ma wydzielone miejsce przechowania. Klapa tylnej kanapy ma również możliwość rozłożenia, tworząc duży pokład słoneczny, który dodatkowo służy jako wygodne miejsce do spania dla 2 osób pod rozłożonym zadaszeniem. Jacht jest również łatwy w transporcie, co czyni go znakomitym rozwiązaniem dla wodniaków szukających wrażeń na różnorodnych europejskich akwenach.

PEGAZUS 550

Dane techniczne:

Kategoria projektowa: C

Waga: 720 kg

Max załadunek: 670 kg

Max silnik: 110k kw / 150 kM

Max załoga: 6 osób

Długość: 5,40 m

Szerokość: 2,54 m

Wysokość: 2,07m

Zanurzenie: 0,30 m

www.pegazus-boats.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin