Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Aquatic 25T na sezon 2016

Aquatic 25T na sezon 2016

3 Wrz, 2015

Rozpocznij nowy sezon żeglarski od niezapomnianych przygód z jachtem na miarę Twoich potrzeb. Polska stocznia jachtowa Aquatic Yachts – wyłączny producent jachtów Aquatic, już od kilku lat dostarcza pasjonatom żeglarstwa komfortowe jachty z doskonałymi właściwościami nautycznymi.

Na sezon 2016 producent proponuje swój flagowy model – Aquatic 25T, który spotkał się z uznaniem najbardziej wymagających żeglarzy w Polsce i Europie. Jest to jednostka stworzona z myślą o odważnej żegludze na akwenach słodkowodnych z uwzględnieniem weekendowych wypadów nad wodę oraz kilkudniowego rejsie w gronie rodziny lub przyjaciół.

To, co wyróżnia jacht spośród innych jednostek o długości do 7,5 m to doskonała konstrukcja połączona z najwyższą starannością i jakością wykonania wnętrza. Na uwagę zasługują takie elementy jak:

korespondujące ze sobą kadłub, balast i ożaglowanie, zapewniające doskonałe właściwości nautyczne i bezpieczne prowadzenie jachtu w trudnych warunkach; 

sportowy charakter jednostki i regatowy duch, który ujawnia się przy silniejszym wietrze;

szereg udogodnień konstrukcyjnych, pozwalających na łatwe i bezpieczne poruszanie się po jachcie osób w każdym wieku – od dziecka po seniora;

przemyślane rozplanowanie kabiny, które pozwala na komfortową żeglugę 8 osobowej załogi;

mobilność, która umożliwia właścicielowi na zmianę akwenu wodnego i transport jachtu nawet na duże odległości;

kilka wariantów wykończenia i pełne dopasowanie do wymagań klienta, które pozwala zaprojektować jacht na miarę marzeń i oczekiwań właściciela.

Na uwagę zasługuje również kilka wariantów wyposażenia kabiny, która może być dowolnie dopasowywana do indywidualnych preferencji nowego nabywcy.

Producent proponuje trzy warianty wykończenia:

Aquatic 25T Standard zaprojektowany z myślą o osobach ceniących sobie minimalizm i oszczędną formę;

Aquatic 25T Premium z dodatkowym wyposażeniem takim jak lodówka, telewizor oraz system grzewczy;

Aquatic 25T Lux, który swoim wnętrzem przyciąga koneserów nowoczesnego designu zamkniętego w ograniczonej przestrzeni kabiny.

Niezależnie od dostępnych standardów wykończenia, każdy Klient może zamówić indywidualną aranżacje kabiny jachtu, która będzie odpowiadała wszystkim jego potrzebom.

Cena jachtu Aquatic 25T w wersji standard: od 69 900 + VAT

Dane techniczne jachtu:

Więcej informacji:

www.aquatic-yachts.pl

kontakt@aquatic-yachts.pl

tel: 604 279 626

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin