Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

ZADBAJ O PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE DO PRACY NA JACHCIE

ZADBAJ O PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE DO PRACY NA JACHCIE

3 Wrz, 2015

Centrum Szkoleń Morskich Akademii Jachtingu zaprasza do skorzystania z pakietu szkoleń na wszystkie certyfikaty i uprawnienia wymagane od kapitanów jachtów komercyjnych. W naszym ośrodku zdobędziesz certyfikaty uznawane na całym świecie.

STCW
Zgodnie z najnowszymi przepisami od kapitanów prowadzących jachty komercyjne wymaga się świadectwa przeszkolenia STCW – zintegrowanego kursu obejmującego cztery szkolenia wymagane do pracy na morzu: indywidualnych technik ratowniczych, pierwszej pomocy, przeciwpożarowego oraz bezpieczeństwa wspólnego. Jako pierwsi w Polsce proponujemy program kursu dostosowany do potrzeb żeglarzy, kladący nacisk przede wszystkim na aspekty pracy na jachtach i superjachtach, a nie tylko tankowcach i promach.

SRC VHF
Trudno wyobrazic sobie profesjonalnego skippera bez uprawnień do prowadzenia łączności radiowej. Na naszych kursach szybko i skutecznie przygotujemy Cie do prowadzenia fachowej łączności. Jednodniowy kurs zakończony jest egzaminem, po którym wydawane jest uznawane na całym świcecie świadectwo SRC VHF wydawane przez RYA.

RYA Yachtmaster Coastal i Offshore
Ten międzynarodowy certyfikat cieszy sie największym uznaniem pracodawców branży żeglarskiej na świecie. Teraz profesjonalny stopień RYA Yachtmaster można zdobyć także w Polsce. Akademia Jachtingu jako RYA Training Centre organizuje kursy praktyczne zakończone egzaminami RYA na Zatoce Gdańskiej. Kurs praktyczny ma formę 5-dniowego rejsu przygotowującego do specyficznej formy egzaminu –  rejsu pod okiem egzaminatora RYA. Udział w kursie pozwala także na rozwiniecie znajomości języka angielskiego wraz ze specyficznymi zwrotami stosowanymi na morzu – koniecznego warunku pracy na zagranicznych jachtach. Kandydatom do pracy na akwenach Morza Śródziemnego polecamy zdobywanie certyfikatu Yachtmaster Coastal do zdobywania którego potrzebne jest mniejsze doświadczenie na morzu.

Zapraszamy do Centrum Szkoleń Morskich Akademii Jachtingu w Gdyni. Nasza kadra szkoli szybko i skutecznie. Zadbaj o profesjonalne przygotowanie do pracy na jachcie.

Kontakt: info@akademia-jachtingu.pl , tel. 507 455 798, www.akademia-jachtingu.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin