Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

PHOENIX POLAND – Specjalista od silników morskich

PHOENIX POLAND – Specjalista od silników morskich

7 Sie, 2015

Firma Phoenix Poland specjalizuje się w przeglądach, inspekcjach oraz naprawie silników morskich. Szeroka gama produktów oraz usług daje nam sposobność do współpracy z właścicielami mikro- jak i dużych przedsiębiorstw.

Ciągła chęć rozwoju oraz doskonalenia się nie pozwala nam stać w miejscu, dlatego postanowiliśmy poszerzyć ofertę o świadczenie usług związanych z częściami zamiennymi do silników morskich, takich producentów jak, np.: CAT, MAK, Cummins, a także Deutz. Od 2010 roku do chwili obecnej zajmujemy się dostarczaniem z Japonii oraz Korei części zamiennych do wszystkich morskich urządzeń produkowanych przez azjatyckich producentów. Największym  zainteresowaniem cieszą się części do silników Yanmar, Daihatsu oraz Mitsubishi.

Poszerzając swoje horyzont, rozpoczęliśmy również współpracę z europejskimi producentami silników i agregatów morskich: Sole Diesel, Baudouin, a także ABC Anglo Belgian Corporation. Oferujemy ich montaż, serwis gwarancyjny oraz oryginalne części zamienne.

Sole Diesel działa już od 1914 roku i od samego początku związana jest z morskimi silnikami i generatorami. Dzięki stale udoskonalanym technologiom, w połączeniu z doświadczeniem wykwalifikowanych pracowników, spełnia oczekiwania klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Niezawodne i trwałe produkty, dzięki swojej szerokiej gamie (16-95 KM), mają swoje zastosowanie zarówno w łodziach komercyjnych, jak i wypoczynkowych, Głównymi producentami silników firmy Sole Diesel są Deutz oraz Mitsubishi. Mając na uwadze środowisko, silniki spełniają surowe wymagania emisyjne, a generatory posiadają obniżony poziom hałasu.

Silniki i urządzenia produkowane przez francuski koncern Moteurs Baudouin wyróżniają się wysokim poziomem niezawodności, niskimi kosztami utrzymania oraz eksploatacyjnymi. Morskie silniki o mocy od 60 do 1214 kW zużywają od 4,5 do 31.8 litra paliwa. Wszystkie modele posiadają certyfikat IMO TIER-II. Poza układami napędowymi produkuje się agregaty prądotwórcze odpowiednie do wszystkich zastosowań o mocy od 60 do 965 kVA. Dostarczane są również skrzynie napędowe oraz inne elementy systemu napędowego.

ABC Anglo Belgian Corporation jest firmą z ponad stuletnim doświadczeniem. Ten belgijski producent zajmuje się tworzeniem silników na wysokim poziomie, zarówno w sekcji energetycznej, jak i transportowej. Cały czas dąży do zwiększenia ich wydajności – większa moc, mniejsze zużycie paliwa – przy jednoczesnej dbałości o środowisko. W ofercie można znaleźć silniki morskie o mocy od 138 do 5200 kW, dwupaliwowe silniki morskie o mocy od 720 do 2670 kW, a także zespoły prądotwórcze o mocy do 3800 kWe.

Współpracując z wyżej wymienionymi producentami, jesteśmy pewni, że Phoenix Poland będzie w stanie zadowolić każdego klienta, spełniając jego indywidualne potrzeby.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin