Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Na koniec sezonu sprawdź stan wyposażenia tapicerskiego

Na koniec sezonu sprawdź stan wyposażenia tapicerskiego

1 Sty, 2015

Sezon żeglarski zbliża się wielkimi krokami. Dokonując przeglądu łodzi, warto zwrócić uwagę na stan wyposażenia tapicerskiego oraz akcesoriów podnoszących komfort wypoczynku na wodzie. Szeroką ofertę produktów tapicerskich i plandekowych proponuje firma Adriatica.

Starannie wykonana tapicerka, zarówno zewnętrzna (materace kokpitu, czy pokład słoneczny), jak i wewnętrzna, nadadzą indywidualnego charakteru każdej łodzi oraz zapewnią wysoki komfort wypoczynku.

Adriatica oferuje akcesoria, które chronią łódź podczas pobytu w porcie, zimowania i transportu: wszelkiego rodzaju pokrowce oraz plandeki, daszki bimini, cabrio i zindywidualizowane zabudowy łodzi.

Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz renowacją wyżej wymienionego osprzętu, każde zamówienie traktując indywidualnie i nie bojąc się nowych wyzwań. Wszystkie produkty powstają z dużą dbałością o szczegół, a dzięki zastosowaniu materiałów wiodących na świecie marek marynistycznych, wyróżniają się trwałością, wysoką jakością i nowoczesnym designem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin