Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

3 miliony silników zaburtowych Suzuki

3 miliony silników zaburtowych Suzuki

14 Sie, 2014

Po 49 latach od rozpoczęcia produkcji silników zaburtowych, fabrykę Suzuki opuścił 3-milionowy egzemplarz!

W 1962 r. Suzuki rozpoczęło prace nad rozwojem silników zaburtowych, a w 2015 r. będzie świętować 50. rocznicę wyprodukowania swojego pierwszego silnika zaburtowego – modelu D55. Od 1965 w roku Suzuki pokonało długą drogę, tworząc wyjątkową na rynku gamę silników: od lekkiego, przenośnego DF2.5 po nagradzany za innowacyjne rozwiązania techniczne DF300AP. Niezależnie od stylu życia, każdy w gamie Suzuki znajdzie silnik zaburtowy spełniający jego oczekiwania.

W 1987 r. silnik Suzuki DT200 Exanté otrzymał pierwszą nagrodę za innowacje przyznawaną przez amerykańskie stowarzyszenie producentów silników zaburtowych National Marine Manufacturers Association (NMMA). Od tamtej pory, silniki zaburtowe zostały wyróżnione tą nagrodą aż siedmiokrotnie, co podkreśla wkład Suzuki w rozwój branży.

W związku ze zbliżającym się jubileuszem, Suzuki zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Zadaniem stojącym przed uczestnikami jest zrobienie zdjęcia, które będzie przedstawiało aktywny styl życia z silnikiem zaburtowym z gamy Suzuki Marine. Osoba, która w najbardziej atrakcyjny i kreatywny sposób przedstawi swoją interpretację sloganu Suzuki – „Marine Way of Life” – otrzyma nagrodę w postaci silnika zaburtowego DF 2.5. Szczegółowe informacje dostępne są na www.konkursmarine.suzuki.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin