Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Raymarine a65 i a67 WiFi

Raymarine a65 i a67 WiFi

27 Kwi, 2013

Nowe urządzenia Raymarine serii a łączą w sobie funkcjonalność większych wskaźników wielofunkcyjnych przy zachowaniu niezwykle kompaktowych rozmiarów. Urządzenia a65 i a67 wyposażono w dotykowe ekrany o przekątnej 5.7 cala. Bez problemu połączysz je ze swoim systemem audio, sprawdzisz bieżące odczyty, a nawet ile paliwa jest w baku Twojej łodzi. Dzięki wykorzystaniu technologii WiFi będziesz w stanie kontrolować wskaźniki z każdego miejsca na pokładzie za pomocą aplikacji mobilnych. Do nowych urządzeń serii a dedykowana jest Mapa Mazur i Wybrzeża Polskiego*.

Kompaktowy wygląd – zaawansowane funkcje

Nowe wskaźniki a65 i a67 to bardzo potężne urządzenia zamknięte w kompaktowych obudowach. Urządzenia doskonale współpracują ze sprzętem zainstalowanym na naszym jachcie zapewniając aktualne odczyty radaru, siły wiatru, głębokości oraz innych danych, dzięki czemu zawsze mamy pełną kontrolę nad naszym rejsem.

Urządzenia z serii a zostały wyposażone w dwurdzeniowy procesor, dzięki czemu praca z interfejsem przebiega płynnie i przyjemnie. Podczas konstruowania ekranu zastosowano technologię Super Bright LED – powoduje to, że dane na wyświetlaczu są czytelne nawet w ostrym słońcu. Wykorzystanie technologii LED to także większa oszczędność energii pobieranej przez urządzenie.

Odkryj Magię Mazur z Raymarine

Urządzenia wyposażono w bardzo dokładną nawigację GPS z aktualnymi mapami Navionics, które w wybranych modelach są dołączone na karcie microSD. Do nowej serii urządzeń wielofunkcyjnych serii a dedykowana jest Mapa Mazur i Wybrzeża Polskiego*. W nowej wersji mapy uwzględniono większość polskich jezior, rzek oraz wód przybrzeżnych Bałtyku z dokładnością do 1 metra wraz z batymetrią. Teraz będziesz w stanie odkryć najbardziej urokliwe zakątki Polski.

LightHouse – intuicja przede wszystkim

Nowe urządzenia z serii a to połączenie prostoty i funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu sprawdzonego już interfejsu LightHouse urządzenie obsługuje się bardzo intuicyjnie, a dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji uzyskujemy dosłownie jednym dotknięciem ekranu. Praca z LightHouse to czysta przyjemność.

Działajmy wspólnie

Urządzenia Raymarine sprawdzą się jako samodzielne instrumenty pracujące na Twojej łodzi lub stworzą zintegrowaną sieć współpracujących ze sobą urządzeń. Z jednego miejsca na pokładzie możemy kontrolować pracę sonaru, radaru, kamery termowizyjnej oraz sprawdzać aktualne odczyty z instrumentów. Jeśli zainstalujemy na swoim smartfonie lub tablecie jedną z aplikacji mobilnych Raymarine (RayControl dla tabletu lub RayRemote dla smartfona) będziemy w stanie kontrolować pracę urządzenia z każdego miejsca na pokładzie jachtu. Nowe urządzenia Raymarine serii a doskonale współpracują z systemem audio zainstalowanym na Twoim jachcie oraz z technologią SeaTalk.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin