Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Zapraszamy na ARBOS Poland

Kilkunastu przedsiębiorców wyraziło już gotowość uczestnictwa w Międzynarodowych Targach Przemysłu Jachtowego ARBOS Poland. A będzie ich znacznie więcej.

 

Międzynarodowa impreza odbędzie się w dniach 26-29 września w Arenie Ostróda. Dedykowana jest wystawcom oferującym: technologie, kompozyty, wyposażenie, łodzie rekreacyjne i sportowe oraz łodzie komercyjne i militarne. Przedsiębiorcy z Polski, Europy Środkowo – Wschodniej oraz Skandynawii już otrzymali zaproszenia do udziału w targach. Powoli podejmują decyzję o przyjeździe do Ostródy. Co warte podkreślenia, najwięcej zapytań na temat imprezy pochodzi z zagranicy.

 

W letniej stolicy Warmii i Mazur uczestnicy targów będą mieli okazję zaprezentować się na terenie obiektu, który jest jedną z największych hal wystawienniczych w Polsce, i daje gwarancję swobody w projektowaniu oraz realizacji ekspozycji.

 

Do udziału w wydarzeniu dystrybutorów jachtów intensywnie namawia Piotr Jasionowski, prezes Ostróda Jacht oraz Członek Rady Nadzorczej European Boating Industry.

 

– Formuła targów ARBOS wychodzi naprzeciw potrzebom branży jachtowej, szczególnie mniejszych firm produkcyjnych. Jeśli zostanie w pełni zrealizowana, to gwarantuje ona zdecydowanie pozytywny wpływ na polski przemysł jachtowy – mówi Piotr Jasionowski. –

Jednocześnie, jeżeli targi ARBOS staną się także platformą komunikacji producentów z dostawcami i kooperantami, to będzie to absolutnie nowa jakość i zdecydowane ułatwienie współpracy, w ramach szeroko rozumianej branży jachtowej.

 

Zainteresowanie uczestnictwem w imprezie wyraziła już m.in. jedna z największych i najbardziej cenionych polskich firm w branży – stocznia Galeon ze Straszyna, która pokaże w Ostródzie mniejsze łodzie z linii Galia.

 

Organizatorzy ARBOS Poland stawiają nie tylko na dużą liczbę wystawców, ale także na wartość merytoryczną wydarzenia.
– Prowadzimy szereg rozmów m.in. z uczelniami branżowymi. Cel jest taki, aby zebrać materiały w postaci ekspozycji, wystąpień, prezentacji, paneli dyskusyjnych etc., które dla uczestników targów ARBOS Poland będą miały wartość merytoryczną – mówi Adam Miroński, manager projektu.

 

Co warte podkreślenia, imprezą zainteresowani są nie tylko branżyści, wspierają ją także władze województwa. Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego objął ARBOS Poland honorowym patronatem.

 

– Przedsięwzięcie umożliwi spotkanie podmiotów aktywnych w polskim przemyśle jachtowym oraz promocję Warmii, Mazur i Powiśla – można przeczytać w liście przesłanym przez Gabinet Marszałka.

 

 

Szczegółowe informacje znajdują na stronie www.arbospoland.com.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin