Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

„Marlin 2012” – mały jacht dla wielkich żeglarzy

„Marlin 2012” – mały jacht dla wielkich żeglarzy

8 Mar, 2013

Na temat Optimista napisano nie jeden już artykuł, poradnik czy książkę. Nie będziemy zatem po raz kolejny tu przytaczać czym jest Optimist oraz na czym polega pływanie na tego typu jachcie. Każdy kto choć trochę interesuje się żeglarstwem doskonale to wie. Nie każdy jednak wie, że od czerwca 2012 roku klasowe Optimisty są produkowane w województwie podkarpackim, w Krośnie przez firmę Opti-Yachts.

Tu należy zaznaczyć, że uruchomienie tak skomplikowanej, a zarazem specyficznej produkcji nie byłoby możliwe bez doświadczenia zdobytego dzięki współpracy z firmami Moto-Plast (producentem jachtów kabinowych „Saturn”) oraz firmą OPTICUP, której Opti-Yachts jest wyłącznym przedstawicielem.

Całość produkcji ukierunkowana jest na indywidualne potrzeby naszych klientów, a dzięki jednostkowej produkcji kadłuby Optimistów są ściśle kontrolowane na każdym etapie ich produkcji. Możliwość wyboru dowolnego koloru w zakresie palety RAL oraz Ashland Instint, używanie wyłącznie materiałów najwyższej jakości od czołowych producentów na świecie podkreśla niepowtarzalność każdego z nich. Pozwala nam to zagwarantować Państwu produkt bardzo wysokiej jakości o dużej wytrzymałości, na wiele długich lat żeglowania. Uzupełnieniem oferty stanowi również produkcja klasowych płetw sterowych i mieczowych, profesjonalny serwis oraz osprzęt firmy OPTIPARTS do wyposażania łodzi klasy Optimist.

W pierwszych miesiącach naszej działalności mogliśmy już oglądać na wodzie „Marliny2012” oraz pochwalić się większymi i mniejszymi sukcesami. Do największego z sukcesów należy Mistrzostwo Polski 2012 w grupie B, które zdobył na naszym Optimiście Patryk Kosmalski, zawodnik klubu ChKŻ Chojnice. W sezonie 2013 na jachtach naszej produkcji będziemy mogli oglądać już znacznie szersze grono zawodników zarówno w grupie. A jak i grupie B, a wśród nich reprezentantów Kadry Narodowej.

Więcej informacji na temat bieżącej produkcji, zdjęcia oraz relacje z regat znajdą Państwo na naszym profilu: http://www.facebook.com/OptiYachts.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

adam kinga patryk2

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin