Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Arbos Poland

Arbos Poland

28 Lut, 2013

Nowości w dziedzinie wyrobów, technologii oraz trendów rynkowych, najważniejsze firmy z Polski i zagranicy, korzystne relacje biznesowe. Międzynarodowe Targi Przemysłu Jachtowego ARBOS Poland odbędą się jesienią 2013 roku. W tym czasie, oczy dealerów, dostawców i kupców z branży zwrócone będą ku Ostródzie.

Zaplanowane na 26-29 września 2013 r. targi ARBOS Poland, będą jednym z najważniejszych wydarzeń zorganizowanych w nowym obiekcie ARENA Ostróda, które jak zapowiadają organizatorzy – wpiszą się w kalendarz istotnych imprez związanych z przemysłem jachtowym.

– Targi te skupią profesjonalistów zaangażowanych w przemysł jachtowy i będą platformą do wymiany aktualnej i najnowszej wiedzy.. Koncepcja imprezy oraz doskonały obiekt ARENA Ostróda, sprawią, że targi ARBOS Poland staną się wyjątkowym miejscem, sprzyjającym kreowaniu oraz zacieśnianiu relacji biznesowych – mówi Adam Miroński, Manager Projektu Targi Jachtowe ARBOS Poland

Planując targi ARBOS Poland trudno było nie wykorzystać sprzyjających okoliczności. M.in. tego, że uznawany za jeden z najsilniejszych w Europie, polski przemysł jachtowy jest atrakcyjnym rynkiem zbytu dla producentów i dostawców kompozytów, technologii oraz komponentów. Co więcej, formuła oraz lokalizacja ARBOS Poland sprawia, że targi doskonale wpasowały się w niszę, której nie wypełniały dotychczasowe imprezy w Polsce.

Wartą podkreślenia grupą gości ARBOS Poland, będą potencjalni kupcy, którzy szukają okazji do nawiązania nowych, korzystnych kontaktów z polskimi producentami łodzi. Wśród zapraszanych przez organizatora gości będą również firmy czarterowe, dealerzy oraz dystrybutorzy jachtów.

– Szczególny nacisk położyliśmy na zaproszenie klientów ze Skandynawii, Rosji oraz Chorwacji. W tym zakresie targi ARBOS Poland okazały się na tyle atrakcyjną koncepcją, że jeden z przyszłych wystawców postanowił wcześniej zorganizować we własnym zakresie imprezę, na której zaproszonej grupie dealerów ze Skandynawii zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze łodzie. Wydarzenie odbędzie się w hali ARENA Ostróda już w lutym 2013 roku – zapowiada Adam Miroński.

Międzynarodowe Targi Przemysłu Jachtowego ARBOS Poland odbędą się pod hasłem promocji nowości w zakresie produktów, technologii, koncepcji, materiałów i trendów. Wszystko to odbędzie się w nowoczesnych halach Arena Ostróda, oddanych do użytku jesienią 2012 roku, w których parametry, możliwości i warunki techniczne uznane są za jedne z najnowocześniejszych w kraju.

– Koncepcja targów doskonale wpisuje się w sytuację przemysłu jachtowego oraz branży targowej w Polsce. W tym regionie Polski, potrzebna jest impreza, która pozwoli na spotkanie profesjonalistów z Polski oraz zagranicy – podkreśla Adam Miroński. – Stanowczo odchodzimy od formuły, która sprzyja przypadkowym gościom odwiedzającym targi. W zamian zrobimy wszystko, aby wystawcy spotkali się z osobami i podmiotami rzeczywiście zainteresowanymi ich produktami. Wierzę, że już pierwsza edycja będzie dużym sukcesem, mierzonym zadowoleniem zarówno uczestników imprezy jak też zespołu zaangażowanego w organizację.

arbos

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin