Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

ARBOS na MTM

ARBOS na MTM

4 Lis, 2012

Podczas 39 edycji Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie, pojawiło się stoisko
targów ARBOS. Wielu gości, obecność nowej łodzi promowanej przez Romana Paszke, Karol Jabłoński jako ambasador naszych targów – to wszystko było próbką tego jak może wyglądać przyszłoroczna edycja targów ARBOS w Demuth Arenie Ostróda.
Ostródzkie targi meblowe stały się świetną okazją do prezentacji stoiska targów ARBOS, a także zaprzyjaźnionej firmy Mazury Sp. z o.o. . Centrum Demuth Areny będzie również miejscem, gdzie jesienią przyszłego roku pojawią się pierwsze Międzynarodowe Targi Przemysłu Jachtowego ARBOS Poland. Mają się na nich pokazać nie tylko producenci łodzi i jachtów, ale też m.in. dostawcy komponentów czy urządzeń służących wyposażeniu jednostek pływających.
Będziemy kłaść nacisk na wystawców z Polski, ale też Skandynawii i wschodu oraz gości na przykład z Chorwacji – mówi Adam Miroński, manager przyszłych targów. – Targi odbędą się pod hasłem nowości i wymiany informacji. Mają skonsolidować branżę polską i europejską. Skoro Polska jest jednym z wiodących producentów łodzi i jachtów powinna mieć okazję wystawiać się u siebie.
Tuż obok stoiska firmy Mazury sp. z o.o. z Ostródy, która produkuje opisane łodzie motorowe, a na 39. Międzynarodowych Targach Meblowych prezentuje ledwie dwa z 30 dostępnych w ofercie modeli, obejrzeć można jacht Romana Paszke – polskiego żeglarza słynącego z samotnych prób okrążenia globu.
Stoisko ARBOS odwiedził również Karol Jabłoński, który jest oficjalnym ambasadorem naszych targów.
Takie targi są w naszym regionie potrzebne. Na Warmii i Mazurach jest wiele firm, które produkują świetne jachty i motorówki. To, że będą mogli cyklicznie prezentować swoje towary w Ostródzie będzie dla nich dużym ułatwieniem, a także sporą oszczędnością w kosztach marketingowych. Naturalnie pod warunkiem, że ARBOS przyciągnie wielu kontrahentów i prywatnych klientów z zagranicy. Dużym atutem jest nowa, bardzo duża hala, która umożliwia prezentacje jachtów z pełnym ożaglowaniem. Myślę, że ta stoisko ARBOS w nowej hali w pełni pokazało potencjał przyszłorocznej imprezy– przekonywał Karol Jabłoński.
Stoiska, które można było zobaczyć na 39. targach meblowych to zaledwie przedsmak tego, co za nieco ponad rok będzie się działo w Ostródzie. Już jesienią zapraszamy do Demuth Areny Ostróda na pierwsze targi ARBOS POLAND!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin