Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Kolekcje „Miasto- Morzu”

Kolekcje „Miasto- Morzu”

4 Lis, 2012

Kolekcja damska „Miasto- Morzu”

Wykorzystując rozległe doświadczenie Henri Lloyd stworzył ekscytującą i innowacyjną kolekcję damską Jesień/ Zima 2012. Koncentruje się ona wokół współczesnej koncepcji dziedzictwa. Ta nowoczesna kolekcja AW12 doskonale wpasowuje się w środowisko miejskie, zachowując przy tym wpływy morskie, które stanowią ramy Henri Lloyd. W tym sezonie tradycyjna paleta czerwieni, błękitów i zieleni została ocieplona i połączona z neutralnymi kolorami oraz bielą. Musztardowy odcień dodaje głębi i sprawia , że cała kolekcja staje się jeszcze bardziej interesująca. AW12 pokazuje przejście od odzieży praktycznej, którą znamy i kochamy do bardziej stylowej i nowoczesnej . Jednym z kluczowych elementów kolekcji jest uniwersalna kurtka Edina (zdjęcie po prawo), bosmanka wykonana z Meltonu, posiadająca uniwersalne szczegóły takie jak szeroki kołnierz oraz historyczną podszewkę w kratę. Wyrafinowana kolekcja daje poczucie komfortu. Sukienka ‘Neala’ w żeglarskie pasy (lewe zdjęcie) jest tego idealnym przykładem. Połączenie wiskozy z wełną zapewni ciepło a czerwień doda kobiecości. Z pełnym uznaniem dla ciepłych i wyrafinowanych tkanin, wykorzystano wełny merino oraz dzianiny z wełny owczej, które nadają elegancji całej kolekcji
Kolekcja damska na AW12 pokazuje ekscytującą ewolucję nowych produktów, bardziej dopasowane do ciała są ewidentnym portretem damskiego i spójnego przekazu, pozostając wierną silnym wpływom morskim Henri- Lloyd.

Kolekcja męska „Miasto- Morzu”
Henri Lloyd, historyczna brytyjska marka wykorzystała swoje wieloletnie doświadczenie w dziedzictwie morskim oraz innowacjach technicznych i na sezon jesień/ zima 12 stworzyła najbardziej inspirującą i pionierską kolekcję męską, jaka powstała do tej pory. Skupiona wokół nowoczesnej koncepcji dziedzictwa, ta współczesna kolekcja AW12 doskonale wpasowuje się w środowisko miejskie, zachowując przy tym wpływy morskie , które hermetyzują Henri –Lloyd. W kolekcji jesienno-zimowej do tradycyjnej palety kolorów: błękitów, czerwieni i zieleni został wpleciony kolor musztardowy , który dodaje orzeźwiający ton tej nawiązującej do żeglarstwa kolekcji. Zespół projektantów skoncentrował się na stworzeniu wysokiej jakości kurtek o wyrafinowanym wykończeniu, które będą wyglądać równie dobrze zarówno w mieście jak i na morzu. Windra (górne lewe zdjęcie), wodoodporna kurtka na zamek to świetny przykład nowej generacji kurtek, gdzie techniczne tkaniny wiatro- i wodoodporne są połączone w celu uzyskania efektu nautycznego (żeglarskiego) ze współczesną linią. Kolekcja świetnie łączy dziedzictwo z nowoczesnością. Kurtka Alaska Bay (górne prawe zdjęcie) wyposażona w typową dla Henri-Lloyd osłonę kaptura jest kluczowym elementem kolekcji. Ta kurtka wyposażona została w mankiety wewnętrzne dla dodatkowej ochrony i jest w pełni wodo- i wiatroodporna. Komfortu dodaje oddychająca hydrofilna powłoka.
Kolekcja męska na AW12 odzwierciedla tendencje nowoczesnego życia i niekończącego się poszukiwania indywidualności i własnego stylu. Nowoczesne materiały, wykończenia, funkcjonalność oraz pełna ochrona jest dowodem na to , że Henri Lloyd pozostaje wierny morzu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin